UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur 5042145
nr 504 2145
Fickur
England, Silver, 1800-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 januari 2008
kl 16:24:07
600 kr
400 kr
850 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Fickur
nr 504 2145
Fickur
England, Silver, 1800-tal
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 900 kr |
måndag 21 januari 2008 |
Silver
Silver